O nas

Rodzina Kaczmarskich

„Pod nazwiskiem Kaczmarski od 30 lat tworzymy rozwiązania wspierające płynność finansową polskich przedsiębiorstw. Nasze marki m.in. takie jak Krajowy Rejestr Długów, Rzetelna Firma czy Kaczmarski Inkasso budzą zaufanie, bo oparte są na faktycznych, corocznie wykonywanych milionach transakcji i zdarzeń. Szczególnie dziś firmy potrzebują bezpieczeństwa ekonomicznego. Jesteśmy jedynym podmiotem na rynku, który ma tak szeroką wiedzę o wiarygodności kontrahentów i spłacalności długów. Teraz dodatkowo umiemy to pokazać w prosty i intuicyjny sposób poprzez nasz nowatorski serwis RiskRadar”

– Martin Kaczmarski, prezes Zarządu Kaczmarski Group.

Kaczmarski Group

Kaczmarski Group to firma rodzinna skupiająca grupę podmiotów, które wspierają przedsiębiorców w zarządzaniu fakturą na każdym etapie. Począwszy od weryfikacji wiarygodności płatniczej potencjalnych klientów, poprzez monitoring sytuacji finansowej kontrahentów, po windykację polubowną i sądową. W palecie usług jest także faktoring dla mikro i małych firm, pozwalający im na utrzymanie płynności finansowej.

W skład grupy wchodzą m.in.: Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej, promująca etykę Rzetelna Firma, firma windykacyjna Kaczmarski Inkasso i Kancelaria Prawna Via Lex oraz spółka faktoringowa NFG.

Aktualnie dostarczamy rozwiązania dla ponad 70 tysięcy klientów z sektora małych firm oraz dla całej branży finansowej (banki, firmy pożyczkowe, telekomunikacja, firmy leasingowe, energetyka) oraz samorządów – 70 mln raportów rocznie pobranych z naszych baz.